160x600
160x600

E-Okul, Sınıf Kitaplığı Oluşturma, Kitap Bilgileri Giriş Formu

  • 68
E-Okul, Sınıf Kitaplığı Oluşturma, Kitap Bilgileri Giriş Formu

E-Okul, Sınıf Kitaplığı Oluşturma, Kitap Bilgileri Giriş Formu

Formu doldurmak için tıklayınız

Normal işleyişi öğrencinin okuduğu kitapları öğretmenine iletmesi sonucunda, öğretmenin e-okul üzerinde bulunan Okuduğu Kitaplar >> Sınıf Kitaplığı Oluşturma bağlantısıyla girmesi gerekiyor

Bu işlemde kitap okuyan çocuklar için herhangi bir zorluk söz konusu değil. ancak kitap okumayan öğrencilerinkini öğretmen uygun olmasada girmek zorunda kalabiliyor.

Bir ihtiyaç ki internette bu konuda bir çok liste oluşturulmuş durumda. Ancak hiç birinde kitap Türü ve Grubu yok. Bu ise liste ile öğretmenin yeniden uğraşması anlamına geliyor.

Bu eksikliği gidermek üzere bir form geliştirdik. Bu form'a her bir üyemiz okuduğu ya da okuttuğu ve tavsiye edebileceği her tür ve alandan kitapları form aracılığı ile bizlere göndermesini rica ediyoruz.

Bu şekilde hiç bir yerde olmayan bir kitap tavsiye listesi oluşturduğumuz gibi e-okul Sınıf Kitaplığı Oluşturma işleminde de büyük kolaylık kazanmış olacağız. Onlarca arkadaşın tekrar tekrar harcadığı zamanı ve çabayı ortak bir çalışma ile çözmüş olacağız.

Sizlerden ricamız her arkadaşımızın en az bir tane olmak üzere kitap tavsiyesini eklemesidir.

Bu liste bir kaç gün içinde sitemizde yayınlanacak ve üyelerimizin istifadesine sunulacaktır.

<iframe width="600" height="1150" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" src="https://docs.google.com/forms/d/1UU6wkBvBnl7CFe5Rw76ygaMqvjKQ6N3G582Cw5x6Lrc/viewform?embedded=true#start=embed">Yükleniyor...</iframe>

Formu doldurmak için tıklayınız

Etiketler : E-Okul, Sınıf Kitaplığı

Sosyal Paylaşım :

468x600

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

Yandex.Metrica
0,0333