160x600
160x600

Sitemizin Yeni Halini Beğendiniz mi?

Beğendim - 109 (70,32%)
70,32%
Beğenmedim - 24 (15,48%)
15,48%
Daha İyi Olabilir - 22 (14,19%)
14,19%

HOŞGELDİNİZ...

  • 85
HOŞGELDİNİZ...

HOŞGELDİNİZ...

Yaklaşık 3 aydan beri yoğun bir çalışma ile sürdürdüğümüz sitemizi yenileme çalışmalarının sonuna gelmiş bulunmaktayız çok şükür..

Öncelikle bu yeni sitenin hazırlanmasında büyük emeği bulunan değerli hocam Ahmet ŞENER'e sonsuz teşekkürler ederim....

Eski sitemizi yenilememizin nedeni, hazır kalıp bir site olduğu için sitenin trafiğinde ve depolama alanında sorunlar çıkmaktaydı. İnşallah bu sitemizde böyle bir sorunla karşılaşmayacağız.

Ve gün geçtikçe çok farklı yeni özellikler eklenerek sizlerle birlikte büyümeye ve güç kazanmaya devam edecektir...

Eski üyelikleri yeni sitemize taşıyamadığımız için arkadaşlardan yeniden üye olmalarını isteyeceğiz...

Bunun için çok güzel ve detaylı bir üye formu hazırladık.

Üye formunu doldururken aşağıdaki hususları göz önünde bulundurmanızı rica ederim

  1. Üye formu bilgilerini doğru ve gerçek bilgilerle doldurmanızı rica ediyorum. Gerçek dışı ve karalama usulü doldurulan üyelikler silinecektir.
  2. Özellikle bazı arkadaşlar cep telefonu hususunda tedirgin olabilirler. Bunu istememin temel nedeni bu ailemizi daha da güçlendirnmek ve ileride kurmayı düşündüğüm web mesaj sistemi ile mezun buluşmaları, konferanslar vb aktivitelerden birbirimizi haberdar etmektir. 
  3. Cep telefonu verme konusunda kesinlikle rahat olun. Kimse birbirinin telefonunu göremeyecektir. Yanlış Telefon numarası da vermeyelim lütfen...
  4. Üye kullanıcı adında alınmamışsa türkçe karakter ve boşluk olmaksızın sadece isminizi alınmış ise, birleştirilerek isimsoyad ya da isimdoğumtarihi vb. şeklinde almanız üyelik adlarındada belirli bir standartın oturtulmasında katkı sağlayacaktır.
  5. Şifrenizin güvenliği, kredi kartları vb. üst düzey güvenlik işlemlerinde olduğu gibi geriye döndürülemez şekilde MD5 ile encode edilmektedir. Sizin dışınızda (Yöneticiler dahil) bu bilgiye hiç kimse ulaşamaz. Ulaşmış olsa bile decode edemez.
  6. Şifreniz çözülemediği için şifre unutulduğunda şifremi unuttum linkinden yapılan başvurularda sistem tarafından yeni bir şifre üretilip üyelikte vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilmektedir.
  7. Sitemizin haberlerine veya dökümanlarına emeği geçenler için yorum yapabilir, yapılan yorumları beğenebilir veya yanıt yazabilirsiniz.http://www.izzeteker.com/konuk.html
  8. Henüz üye olmamış meslektaşlarımız buraya tıklayarak üye olabilirler.

NOT : Sitemize döküman göndermek isteyenler Konu Ekle (Dosya Gönder!) sayfasını kullanabilirler.

Etiketler : Site, Açılış, Hoşgeldiniz

Sosyal Paylaşım :

468x600

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

Yandex.Metrica
0,249