160x600
160x600

En Güncel Haber Takip Sitesi: AJANSKAMU

  • 0
En Güncel Haber Takip Sitesi: AJANSKAMU

En Güncel Haber Takip Sitesi: AJANSKAMU

Ajanskamu, özverili takipçileriyle ve çalışanlarıyla bir aile gibidir.

Kamu Çalışanlarının, eğitim, sağlık, emniyet, adalet , sınavlar, atamalar, tayinler ve Bürokrat haberlerinde kulvarının öncü sitelerindendir. Herkesten önce en özel haberleri takipçilerine en doğru biçimde aktaran bir sitedir.

Yalan ve asparagas haberler üreterek gündem oluşturan değil, güvenilir, hızlı ve en doğru haberleri ile gündemi belirleyen kamu çalışanlarının sesi olmuş, beğenisini kazanmış bir sitedir.

Ajanskamu deyince akla doğru, güvenilir, tarafsız, hızlı, ilkeli , seviyeli habercilik gelmektedir. İnternet haberciliğinde bir çığır açan ajanskamu, magazin ile internet haberini birbirinden ayırarak internet haberciliğine yeni bir boyut ve anlam kazandırmıştır.

Ajanskamu, özel haberleri ile ulusal medyada büyük sesler getirmiş, kulvarındaki diğer sitelerin özel haberlerini kaynak göstermeden yayınlamalarına uygun;dillerle açıklamalarda bulunarak sitelere habercilikte kaynak göstermenin önemini vurgulamıştır.

Ajanskamu ailesi olarak az zamanda çok ve büyük işler yaptığımızın farkında olmakla birlikte hedeflediğimiz noktaya siz değerli takipçilerimiz sayesinde en kısa zamanda ulaşacağımızdan şüphemiz yoktur.

El değiştirdiği günden bugüne alt yapı çalışmalarını hızlandırarak sitemize yeni görünüm kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

7’den 77’ye her yaştan ve her meslek grubundan takipçisi olan ajanskamu, yayınladığı haberlerle takipçilerinde herhangi bir şüphe uyandırmamakla birlikte haberin doğruluğunu sitemizden teyit etmelerini sağlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Siz değerli takipçilerimizin güvenine layık olmaya çalışacağımızdan, sitemizi sizlerin desteği ile zirveye çıkaracağımızdan ve objektif, kaliteli haber anlayışını terk etmeyeceğimizden, diğer sitelere her başarımız ile örnek teşkil edeceğimizden şüpheniz olmasın.

TEŞEKKÜRLER....

Facebook Grubumuzu Beğenmek İçin Tıklayınız

Etiketler : Ajans Kamu

Sosyal Paylaşım :

468x600

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

Yandex.Metrica
0,2434