160x600
160x600

DİNlendiren Defterler Akıllı Tahta Uygulamaları Sitemizde...

  • 68
DİNlendiren Defterler Akıllı Tahta Uygulamaları Sitemizde...

DİNlendiren Defterler Akıllı Tahta Uygulamaları Sitemizde...

EKER TEST YAYINLARI tarafından hizmetinize sunulan "DİNlendiren Defterler ( 5-6-7-8. Sınıflar )" Akıllı Tahta Uygulamaları her hafta yıllık plan takvimine göre sitemize yüklenecektir. Ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Güle güle kullanın.

Değerli Arkadaşlar! Sizler için hazırlanan etkileşimli tahta dinlendiren defter materyallerini kullanım için gerekli bilgilendirmeyi burada belirtmek isterim: UYARILAR: 1- Etkileşimli tahtanızda kullanacağınız bu materyaller kesinlikle internet ihtacı duymamaktadır.
2- Etkileşimli tahtaya aktarmadan önce evinizde kendi özel bilgisayarınızda skılıştırılmış (winrar'lı) dosyayı açmanızı ve içinden çıkan bir adet html uzantılı dosya ile bir adet sarı klasörü aynı yerde bulundurmanızı rica ediyorum.
3- Etkileşimli tahtanızda kullanacağınız dinlendiren defter e materyali için en ideal browser opera browser. Ancak yeni kurulan etkileşimli tahtalarda bu mevcut olmadığından explorer ile açabilirsiniz. Sadece "İÇERİĞE İZİN VER" demeniz yeterli. Bu uyarıyı vermesinin sebebi Explorer'in kendi iç dinamiği ile ilgili olmasıdır. 4- Tüm bu önlemleri ve kullanım klavuzunu uyguladığınız halde materyal çalışmıyorsa etkileşimli tahtadaki eksikliği gidermek için ilgili bilişim görevlisine müracaat ediniz.
KULLANIM: 1- İzzet Eker hocamızın sitesinden indirdiğiniz sıkıştırılmış dinlendiren defter etkileşimli tahta materyalini bilgisayarınızda açınız ve içinden çıkan klasör ve .html uzantılı dosyayı aynı yere alınız.
2- Flash Belleğinize alacağınız klasörün içinde mutlaka bahsi geçen sarı klasör ve html uzantılı dosya olmalıdır.
3- Etkileşimli tahtaya flash belleğinizi taktıktan sonra yapmanız gereken sadece içindeki dosya adı.html uzantılı dosyayı aktif etmek. Explorer kullanıyorsanız bu durumda "ENGELLENEN İÇERİĞE İZİN VER" uyarısına olumlu yanıt veriniz. Yani üzerine tıklayarak "izin ver"iniz.
4- Son olarak eğer sarı klasör ve dosyaadi.html dosyasını ayrı yerlere alırsanız veya sadece birini flash belleğe yedekler ve etileşimli tahtada kullanmaya kalkarsanız çalışmayacaktır.
5- Hiç bir şekil ve surette indirdiğiniz dosyanın adında bir değişiklik yapmayınız. Aksi takdirde dosya ve materyal çalışmayacaktır.

Etiketler : Dinlendiren Defter

Sosyal Paylaşım :

468x600

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

Yandex.Metrica
0,2607