160x600
160x600

2016-2017 Yeni Ürünlerimiz Çıktı!

  • 68
2016-2017 Yeni Ürünlerimiz Çıktı!

2016-2017 Yeni Ürünlerimiz Çıktı!

Sevgili arkadaşlar, Güzel insanlar!

2016 - 2017 Eğitim - Öğretim Yılı İçin Hazırlamış Olduğumuz Yeni Ürünlerimiz Çıktı.

1- DİNLENDİREN DEFTER: Geçen yıl çıkarmış olduğumuz ve sizlerin büyük beğenisi ile karşılaşan DİNlendiren Defterlerimizi bu sene daha da geliştirdik. Her kazanımla ilgili 3-4 farklı etkinlik koyatak öğrencilerimizin dersimizi sevmesini ve öğrendiği bilgilerin daha kalıcı hale gelmesini istedik.

Bu sene defterimize 4. Sınıf'ı da ekledik ve özellikle 4. Sınıf öğrencilerin göz ve zihin seviyelerine hitap eden çok güzel bir kitap çıkardık.

www.ekertest.com sitemizden indireceğiniz uygulamalar ile Defterlerimizi FATİH Akıllı Tahta'da rahatça kullanabileceksiniz. Etkileşimli uygulamalar ile öğrencilerimiz ve siz çom daha DİNlenerek ders işleyeceksiniz.

2- SİYER DEFTERİ: Hz. Muhammed'in Hayatı Dersini daha verimli bir şekilde işleyebilmek için bu sene çıkarmış olduğumuz defterler ile öğrencilerimiz bu dersi adeta iple çekecek. 5-6-7. Sınıflara yönelik 3 ayrı defterden oluşan ürünlerimiz ile öğrencilerimiz her kazanım ile ilgili bol bol etkinlik ve bulmaca çözecek.

Siyer Defterlerimiz de akıllı tahta uyumludur.

3-DİNLENDİREN TEST: Önceki yıllarda EKER TEST YAPRAK TESTLERİ olarak sizlerin ve öğrencilerimizin büyük beğenisini toplayan yaprak testlerimizi daha da geliştirerek DİNLENDİREN TEST olarak hizmetinize sunduk. Testlerimiz artık 64 sayfa, yazı puntoları daha büyük ve kitap şeklinde, akıllı tahta uyumludur.

Daha pek çok ürünümüzü sitemize girerek inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Şunu rahatlıkla söyleyeyim ki EKER TEST YAYINLARI'nı gönül rahatlığı ile kullanabilir ve öğrencilerinize tavsiye edebilirsiniz.

Desteklerinizi bekler, hepinizi sevgi ve saygı ile selamlarım.

www.ekertest.com

Etiketler : 4. Sınıf Dinlendiren Defter, 5. Sınıf Dinlendiren Defter, 6. Sınıf Dinlendiren Defter, 7. Sınıf Dinlendiren Defter, 8. Sınıf Dinlendiren Defter, TEOG, Eker Test

Sosyal Paylaşım :

468x600

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

Yandex.Metrica
0,2473