160x600
160x600

Eğitim ve Öğretim İçin Bismillah

  • 0
Eğitim ve Öğretim İçin Bismillah

Eğitim ve Öğretim İçin Bismillah

2000 yılından bu yana Eğitim Öğretim adına hizmetlerime, nasip olursa bundan böyle gerek yazılarımla ve gerekse özel çalışmalarımla bu çatı altında devam etmeyi düşünüyorum.

Bu çatı öyle bir çatı ki; gerek sosyal medyada, gerekse internet dünyasında bizim gibi alanında öğretmen ve öğrencilerine her şeyden önemlisi "Din ve Ahlak" konularındaki eğitim ve öğretim faaliyetlerine, canla başla hizmet etmeye çalışan değerli arkadaşlarımı birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları ile bağlayan büyük bir kurum haline gelmiş; profesyonellik ve fedakarlık niyetiyle hareket eden, ince bir çizginin üzerine yürüyen gönül ve hizmet insanlarının çatısı.

Niyeti tamamen "Allah Rızası" olan, adı artık özel bir isimden ziyade marka haline dönüşen, branş dışı öğretmenlerimiz tarafından bile bilinen, aynı kurumdan mezun olmanın gururunu yaşadığım değerli kardeşim, öğretmenim İzzet Eker'in,sayısı yüz binlere ulaşan kitlesi içinde bir damla olup bu duadan ve hizmetten nasiplenmek, Eğitim-Öğretim adına yeni bir sayfa açmak için "Bismillah" dedik.

Böyle muazzam bir alt yapıya sahip sitenin oluşmasında katkısı büyük olan Ahmet Şener hocama, teknik ve mesleki bilgilerini buraya aktardığı için ayriyeten teşekkür ederim.

Bu güzide sayfada bundan böyle Mehmet Fatih Bütün olarak çalışmalarımı ve hizmetlerimi sizlerle paylaşırken bazı dokümanların üzerinde oynama yapılamadığından eski sitenin adını görebileceksiniz. Fakat bir çok öğretmenimin elinde bulunmadığını düşünerek yine onları;burada;paylaşmayı düşünüyorum. Yine bir çok çalışmada da www.izzeteker.com imzası ile sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Tabi bunların hepsi birer düşünce, zira sitemiz artık profesyonel bir yönetime sahip olduğu için bir onay sürecinden geçmesi gerekiyor haliyle.

Yine özellikle 13 yıllık eğitim-öğretim hayatımın, gerek özel okul öğretmenliği ve gerekse devlet kurumundaki tecrübelerinden istifade ederek ders işleme konusunda naçizane uygulama ve yöntemlerimi, bilgisayar ve teknoloji dünyasına dair gelişmeleri ve faydalı olduğuna inandığım ücretsiz program bilgilerini sizlerle MAKALELER bölümünde paylaşmayı düşünüyorum.

Benim için bu yeni başlangıcın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak'dan niyaz ediyor, bu imkanı bana sunduğu için İzzet Eker kardeşime ve öğretmenime bir kez daha teşekkür ediyorum....

Selam ve Saygılarımla

Mehmet Fatih Bütün

Etiketler : Eğitim, Öğretim, DKAB, Din Dersi

Sosyal Paylaşım :

468x600

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

Yandex.Metrica
0,0296