160x600
160x600

iletisim@izzeteker.com e-posta adresini güvenli e-posta adresi olarak işaretlemek.

  • 0

OUTLOOK ve HOTMAIL İçin Ayarlar

Zaman zaman e-posta ayarlarımızdan dolayı gönderilen e-postalar Gereksiz dizinine gidebilir.

Bu durumda outlook.com ya da hotmail.com için aşağıdaki işlemleri yapmalısınız.

Öncelikle Gelen Kutusunun hemen altında bulunan Gereksiz kutusuna tıklayalım.

Açılan Gereksiz e-posta adresleri bölümünde eğer hala silinmemiş ise İzzet EKER iletisim@izzeteker.com adresinden gelmiş bir e-posta gördüğünüzde sol başındaki onay (checkbox) kutusunu işaretleyiniz.

Eğer Gereksiz kutusunda İzzet EKER iletisim@izzeteker.com adresinden bir e-posta yoksa aynı işlemi Gelen Kutusundaki herhangi bir İzzet EKER iletisim@izzeteker.com adresinden gelmiş e-posta üzerinde yapabilirsiniz.

İzzet EKER iletisim@izzeteker.com adresinden önceden hiç e-posta almadıysanız. Bu e-posta adresini Kişiler/Rehber kısmına ekleyerek güvenli hale getirebilirsiniz. Bu işlemin nasıl yapılacağını şuradan öğrenebilirsiniz.

Onay kutusunu işaretledikten hemen sonra üst tarafta bulunan Gereksiz Değil kısmına tıklayarak işlemi tamamlayınız.

Bu işlem sonrası İzzet EKER iletisim@izzeteker.com e-posta adresinden gelen e-postaları takip etmeniz daha kolay olacaktır.

GMAIL İçin Ayarlar

Öncelikle Sol taraftan Spam linkine tıklayalım..

 

Açılan Spam e-posta adresleri bölümünde eğer hala silinmemiş ise İzzet EKER iletisim@izzeteker.com adresinden gelmiş bir e-posta gördüğünüzde sol başındaki onay (checkbox) kutusunu işaretleyiniz.

Eğer Spam kutusunda İzzet EKER iletisim@izzeteker.com adresinden bir e-posta yoksa aynı işlemi Gelen Kutusundaki herhangi bir İzzet EKER iletisim@izzeteker.com adresinden gelmiş e-posta üzerinde yapabilirsiniz. Görünürde yoksa Arama kısmından İzzet şeklinde arama yapabilirsiniz.

İzzet EKER iletisim@izzeteker.com adresinden önceden hiç e-posta almadıysanız. Bu e-posta adresini Rehber kısmına ekleyerek güvenli hale getirebilirsiniz. Bu işlemin nasıl yapılacağını şuradan öğrenebilirsiniz. Rehber'e ulaşmak için solda kırmızı Gmail yazısının sağındaki aşağıya doğru bakan ok'a tıklamalısınız.

 

Onay kutusunu işaretledikten hemen sonra üst tarafta bulunan Spam Değil kısmına tıklayarak işlemi tamamlayınız.

Bu işlem sonrası İzzet EKER iletisim@izzeteker.com e-posta adresinden gelen e-postaları takip etmeniz daha kolay olacaktır.

Etiketler : Junk, Spam, Gereksiz

Sosyal Paylaşım :

468x600

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

Yandex.Metrica
0,266