Hakkımızda


Değerli öğretmen arkadaşlarım, 

Sevgili öğrenciler.

Kıymetli velilerimiz. 

2011 yılında www.izzeteker.com olarak çıktığımız ücretsiz paylaşım sitemiz her geçen gün sizlerin de desteği ve teveccühü ile giderek büyüdü ve ülkemizde alanının en iyi sitesi oldu  çok şükür.

Bizler de sizin bize olan güveninize teşekkür etmek, sizlere daha güzel ve iyi hizmet verebilmek için sitemizin şablonunu ve içeriğini güncellenen müfredata uygun olarak yenilemeye karar verdik.

Yaklaşık bir yıldır süren çalışmalarımız neticesinde her öğretmen ve öğrenci arkadaşımızın kolaylıkla ve derli toplu bir şekilde dosyaları bulabileceği bir site ortaya çıkardık.

Öğretmenlerimiz ve üyelerimiz en iyilerine layıktır diyerek üyelik sistemini kısa ve sade tuttuk.

Üye olurken şifrenizi ise cep telefonunuza göndererek, şifrenin maile ulaşıp ulaşmaması gibi bir sorunu ortadan kaldırdık. Supercocuk

Bu nedenle sitemize üye olurken kendi kullandığımız telefonu ve mail adresini yazalım. 

Bu site bizim, hepimizin sitesidir. Sizlerden isteğim bu sitenin içerisini hep birlikte faydalı materyaller ile doldurmak, materyal gönderen arkadaşlarımıza beğeni ve yorumlarımız ile destek olmaktır. 

İnanıyoruz ki sitemiz bir yıl içerisinde muaazzam bir hal alacak ve aradığınız tüm şeyleri yine buradan "ÜCRETSİZ" olarak sağlayabileceksiniz. 

Bana bu güne kadar her türlü desteği veren ve izzeteker.com'un buraya gelmesinde büyük emekleri olan değerli kardeşim Ahmet ŞENER'e teşekkürü bir borç bilirim.

Çıktığımız bu güzel yolda gayret bizden, tevfik Allah'tandır. 

Selam ve dua ile...

İzzet EKER


Whatsapp İletişim Hattı